Biuro Rachunkowe „CONTAR” świadczy usługi z zakresu rachunkowości, podatków i doradztwa gospodarczego. Domeną naszego Biura są usługi księgowe a w szczególności prowadzenie w całym zakresie pełnej księgowości obejmującej księgi rachunkowe, ewidencję VAT, rozliczenia podatkowe i sprawozdawczość podatkową, rozliczenia kadrowe, rozliczenia z tyt. ZUS, prowadzenie wszelkich innych wymaganych przepisami ewidencji, jak również sporządzanie specjalistycznych raportów na zamówienie. Posiadamy również ofertę dla małych podmiotów rozliczających podatki w formie ryczałtu i książki przychodów i rozchodów (KPiR).

Usługi nasze świadczymy w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowej pracy jak i zdobyte kwalifikacje zawodowe naszych pracowników. Współpracujemy z renomowaną kancelarią prawniczą, dlatego możemy Państwu zagwarantować kompletną obsługę prawną i doradztwo gospodarcze (podatkowe). Zapewniamy świadczenie usług najwyższej jakości przez cały okres współpracy. Oferujemy możliwość odbioru dokumentów z siedziby Klienta. Istnieje możliwość wykonywania usług księgowych w siedzibie Państwa firmy.

W naszym działaniu nie ograniczamy się do szablonów. Tak jak Klienci naszego biura odważnie patrzymy w przyszłość i staramy się sprostać ich wysokim wymaganiom. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i kładziemy nacisk na dostęp do współczesnych technologii naukowych, informatycznych i komunikacyjnych. To wszystko w dużej mierze sprawia, że nie obawiamy się problemów i zadań stawianych przed nami przez naszych Partnerów. Mamy nadzieję, że również Państwo bez obaw "powierzycie" nam Waszą Firmę...